Едіт Егер відома психотерапевтка єврейського походження. Вона одна з небагатьох, кому вдалося вижити в Аушвіці, пройти марш смерті та вціліти не лише фізично, але й духовно.
Книга неймовірна. У ній немає відчуття приреченості, не зважаючи на весь жах, який довелось пройти.
Ми не знаємо, куди прямуємо, ми не знаємо, що з нами станеться, але ніхто не зможе відібрати в тебе те, що ти тримаєш у своїй голові.
Осиротіла дівчинка-підліток пройшла надскладні випробування концтабору. Голод, знущання, важку фізичну роботу, знущання. Однак ми не знайдемо у книзі відчаю, читаючи цей твір, ми не відчуваємо якоїсь принизливої жалості, а навпаки – лише захоплення стійкостю, силою духу та мужністю.